Žemų ir aukštų lubų privalumai

Naujiems namams kyla labai įdomių idėjų – visada norisi viską tobulai susiplanuoti, apgalvoti kaip įsikurti virtuvę, vonią ir kitas patalpas namuose. Malonu pildyti tai, apie ką seniai buvo galvota, todėl dažnai ir baldai ir sienų spalvos būna apgalvotos. Tačiau, kad ir kaip iškart norisi galvoti apie esminius dalykus, kuriuos pirmiausia ir pastebės svečiai, tačiau reikia nepamiršti ir tokių iš pirmo žvilgsnio ne itin svarbių dalykų kaip grindys lubos, sienos ir panašiai. Su grindimis ir sienoms dažniausiai nekyla didelių problemų, nes daugelis jau būna apsisprendę ko maždaug norisi, tačiau lubos gali būti ne pats lengviausias apsisprendimas. Statantis namą, įrenginėjant interjerą ne visada pagalvojama apie lubas, jų dizainą ir kokios jos išvis turėtų būti. Juk dabar populiarus ir įtempiamų lubų montavimas Klaipėda, apie kurį ne visi žino, todėl prieš pradedant didžiuosius pasirinkimus, reikia gerai apgalvoti visas galimybes ir tik tuomet gerai apgalvojus pradėti juos įgyvendinti.

Perkant namą lubų aukščio jau tikrai nepasirinksi, tačiau vis tiek yra pasirinkimų, kurie gali kiek nudžiuginti. Pavyzdžiui, jei nusiperkate namą, kurio lubos labai aukštos, kiek sumažinti jas galima, jei pasirenkamas įtempiamų lubų montavimas Klaipėdoje, kuris padeda lubas turėti kiek žemiau. Taip pat tokios lubos labai dailiai atrodo prie bet kokio stiliaus ir gali būti jums norimų spalvų ar net su paveikslėlių. Tokios lubos puikus kambario akcentas, nes atrodo labai prabangiai. Kokybiškas įtempiamas lubas sumontuos – https://www.lubunamai.lt/. Jei įtempiamų lubų montavimas Klaipėda jums neatrodo kaip itin geras variantas, tuomet galima žaisti apšvietimu, kuris taip pat gali padėti vizualiai sumažinti kambarį aukštomis lubomis, jei tai kelia problemų.

Žemesnės lubos daugeliui patinka labiau, nes jos įprastesnės ir šiek tiek praktiškesnės. Pavyzdžiui, žiemos metu sutaupoma pinigų, jei kambariai nėra dideli ir lubos nėra itin aukštos, taigi mažiau erdvės reiškia ir mažiau išlaidų. Žemesnių sienų apdaila taip pat ir mažiau kainuoja, o daugeliui jos ir atrodo jaukesnės, nes aukštos sienos primena didžiulius, nejaukius, klasikinio stiliaus dvarus. Bet mėgstantiems erdvę aukštos lubos kaip tik turėtų labiau patikti. Taigi, kiekvieno skonis skirtingas, todėl reikia rinktis tai, kas atitinka poreikius, o tais atvejais, kai nepavyksta galima rasti daug idėjų kaip interjere išspręsti tam tikras problemas.