Vasarinės padangos internetu ar pirkti parduotuvėje?

Dabar praktiškai visada turime pasirinkimą – pirkti internetu ar vykti į parduotuvę, todėl ne išimtis yra ir padangos, tačiau kuris apsipirkimo būdas yra geresnis? Perkant internetu galima sutaupyti nemažai laiko, kadangi niekur nereikia išeiti iš namų, kad įsigytumėte naujas padangas, tačiau gali atrodyti, kad taip išsirinkti bus sunku, nes nematysite, ką perkate, o ir patarti niekas negalės. Tačiau tokios abejonės nėra teisingos, kadangi praktiškai visi produktai internete yra su nuotraukomis ir išsamiais aprašymais, kurie būna dar išsamesni už parduotuvėse esančią informaciją, o jeigu net tai nepadeda išsirinkti tuomet galite susisiekti su konsultantais svetainėje arba tai padaryti telefonu ir taip gauti profesionalių patarimų.

Specialistai analizuoja padangų rinką Lietuvoje

Pastebima, kad lietuviai skiria vis daugiau pinigų padangomis, su tuo galima būtų sieti ir gerėjančią ekonominę situaciją šalyje. Vis dar populiaresnės išlieka sezoninės padangos ir jos naudojamos dažniau, negu universalios. Tą galima būtų paaiškinti ir nuomone, kad atitinkamam sezonui skirtas produktas yra kokybiškesnis. Taip pat pastebima, kad vasarinės padangos internetu perkamos vis dažniau, negu prieš tai, aišku, tą lemia ir didėjantis interneto naudojimas bei jo svarba žmonių gyvenime. Tad galima tik spėlioti, kada toks apsipirkimo būdas taps populiaresniu. Tačiau vis dar išlieka populiarios ir naudotos padangos, kurias renkasi norintys sutaupyti ypatingai daug. Tačiau specialistai pataria atidžiai apžiūrėti tokias padangas ir įvertinti jų realią būklę.

Vasarinės padangos internetu ir kaip patikrinti jų pardavėjo patikimumą?

Perkant internetu pardavėjo realiai nematome, todėl kartais gali kilti abejonių dėl jo patikimumo, nors dažniausiai pardavėjai būna patikimi, tačiau ramiai jaustis galite geriausiai, kai patys įsitikinate jų patikimu, todėl pateiksime patarimus, kaip tai padaryti. Pirmiausia, galite pasinaudoti “Google” paieškos sistema ir ten surasti informacijos apie pardavėją, ypatingą dėmesį reikėtų skirti rekvizitų puslapiui, kadangi ten tiksliausiai pateikiama informacija apie įmones. Be to, galite paieškoti kitų pirkėjų atsiliepimų socialiniuose tinkluose įmonės profilyje, o jeigu jo nėra arba ten atsiliepimų nedaug, tuomet jų galite ieškoti ir specifinėse grupėse. Tai leis galutinai įsitikinti pardavėjo patikimumu arba dėl jo suabejoti.