Vartojimo paskola – pagalba verslo pradžiai

Įprasta vartojimo paskola naudotis prireikus pinigų įsigyti būstui ar automobiliui, išleisti vaikus į mokslus arba atlikti namų remontą. Žmonės naudojasi šia paskola prireikus didesnės sumos nei galima gauti skolinantis iš greitųjų kreditų kompanijų. Vartojamoji paskola dažnai leidžia pasiskolinti mažesnėmis palūkanomis nei jau minėtieji greitieji kreditai. Ar paskola gali būti naudinga verslui? Pabandysime atsakyti į šį klausimą ir supažindinti jus su paskolos galimybėmis verslui.

Paskolas – nedidelio verslo kelias į sėkmę

Yra dar viena svarbi priežastis naudotis vartojimo paskola, tai – naujo verslo pradžia. Vartojimo paskola labiau tiks nedideliam verslui pastiprinti. Galbūt jūs tik pradėjote savo nediduką verslą ir gerai pradžiai jums reikia šiek tiek daugiau pinigų nei esate sukaupę? Verslo kūrimas yra sudėtingas procesas, ypač jaunam verslininkui ar verslininkei gali prireikti pagalbos. Juk reikia pagalvoti apie begales dalykų, sutvarkyti šimtus dokumentų, parengti stiprius planus, surasti investitorius. Pabandykime įsivaizduoti, kokiam verslui galėtų prireikti vartojimo kredito.

  • Smulkus prekybos verslas. Galbūt sugalvojote įsteigti nedidelę įmonę perparduoti kitų gamintojų produktus. Pavyzdžiui, norite pardavinėti telefonų dėkliukus, kvapiąsias žvakes arba vaikiškus drabužėlius. Patys nieko negaminate, produktus siunčiatės ir minimaliai reklamuojate. O gal naudojotės puikiais rašikliais, kuriuos įsigijote keliaudami užsienyje ir norite juos pardavinėti grįžę. Jeigu tai tik keletą produktų pardavinėjanti įmonė ir galbūt net neturite fizinės lokacijos jums greičiausiai daug skolintis nereikės. Galbūt norite įsivesti naują produktų liniją, tačiau turite dar per mažai pelno tam padaryti. Trumpalaikės paskolos pravers šiuo klausimu.

  • Didesnis žemdirbystės verslas. Galbūt turite daug žemės ir auginate kokius nors vaisius arba daržoves, o vėliau juos parduodate? Jūsų ūkyje auginamos skaniausios morkos, saldžiausi obuoliai ar prinokę pomidorai? O gal vasaromis auginate daug braškių? Didelį ūkį sunku prižiūrėti. Reikia daug įvairios įrangos, kad sunkius darbus atliktumėte automatizuotai. Vartojamoji paskola leis jums nusipirkti taip reikiamus įrankius. Galbūt jums reikia traktoriaus arba žolės pjovimo traktoriuko? Gaukite paskolą ir darbus atlikite greičiau.

  • Kuriate startup’ą. Startup’ai tampa viena populiariausių verslo kūrimo formų. Visi jaunieji verslininkai greičiausiai svajoja vieną įkurti, pritraukti milijonus investicijų ir išaugti į gigantišką verslą. O kas jei ne viskas pavyksta pagal šį planą? Nespėjote gauti pakankamai investicijų, tačiau darbuotojų atlyginimus mokėti reikia. Greičiausiai reikia mokėti už brangias programuotojų paslaugas, nes, žinoma, daug startup’ų šiais laikais patenka į SaaS kategoriją, kuriai kokybiškas programinės įrangos kūrimas yra būtinas. Gali tekti pasiskolinti. Vartojamosios paskolos internetu bus tinkama išeitis.

Apžvelgus keletą variantų galima pastebėti, kad paskolos bus tikrai pravarčios kuriant savo verslą. Paskolos pagalba padėkite savo verslui iškilti aukščiau kitų ir greičiau gaukite pelną apie kurį svajojate. Geriausia paskola šiuo atvejus bus vartojimo paskola, kurią lengvai ir greitai gausite užpildę paraišką internete. Prieš planuojant naudotis paskolomis rekomenduojama pasikonsultuoti su savo buhalteriu. Išsirinkite vartojamąją paskolą mažiausiomis palūkanomis ir jūsų verslas pasieks dar daugiau.