Ratlankiai – ne smulki estetinė, bet atidumo renkantis reikalaujanti detalė

Galima pajuokauti, jog neturint kur dėti pinigus, derėtų įsigyti automobilį. Pastarieji, nors ir reikalauja nemažai investicijų, yra neatsiejama dažno mūsų gyvenimo dalis, labai palengvinanti kasdienybę. Padangos plius ratlankiai – duetas, be kurio neįsivaizduojama ne tik teorinė važiavimo galimybė, bet ir šio proceso saugumas bei patogumas. Jei, prieš perkant pastarąsias, kai kas dar pasivargina pasidomėti ekspertų patarimais, tai ratlankiai neretai tampa preke, kuriai skiriamas pernelyg mažas dėmesys. Tai dažniausiai reiškia, jog griebiamas pirmas pasitaikęs modelis (dažniausiai – estetiškai patrauklus), neįsigilinant į techninius parametrus. Tai – klaidingas požiūris, kadangi lieti ratlankiai internetu (ar fizinėje prekybos vietoje įsigyjami) susiję ne tik su kelionės komfortu bei saugumu, bet ir pačių padangų tarnavimo ilgaamžiškumu.

Vis dažniau ratlankiai (kaip, beje, ir padangos) įsigyjami internetu, nes tai – bene greičiausias ir paprasčiausias būdas patenkinti tam tikros prekės poreikį. Internetiniai pardavėjai, norėdami palengvinti klientui naudojimąsi svetaine bei užtikrinti tinkamiausio varianto įsigijimą, dažniausiai siūlo net kelis ratlankių paieškos variantus: pagal tam tikrus techninius parametrus arba pagal automobilio markę bei modelį.

Nusprendus rinktis pastarąjį variantą, klientui reikėtų žinoti ir paieškoje nurodyti:

  • skersmenį;

  • skylių skaičių;

  • išnešimą;

  • atstumą tarp skylių.

Be šių svarbiausių parametrų, kai kurie internetiniai pardavėjai suteikia galimybę nurodyti ir ratlankio plotį, centrinio disko dydį, keliamąją galią. Tais atvejais, kai turimas naujas, dar su galiojančia garantija automobilis, reikšmingas ir ratlankių atitikimo sertifikatas konkrečiam automobilio modeliui.

Kitas populiarus ir greitus rezultatus žadantis variantas – ratlankių paieška pagal konkretų automobilio modelį bei markę, papildomai nurodant ieškomų ratlankių skersmenį. Minėta galimybė sumažina klaidos tikimybę įvedant ne tuos techninius parametrus ir taip užsakant netinkamą prekę.

Lieti ratlankiai internetu, kaip ir tokiu būdu užsakytos padangos, greitai pasiekia galutinį gavėją. Visgi jei abejojate internetinės parduotuvės paieškos sistemos tikslumu ir nesate tikras dėl tam tikrų prašomų nurodyti parametrų, rekomenduojama tiesiogiai bendrauti su konsultantu, pasiūlysiančiu tinkamiausią variantą bei apsaugosiančiu nuo nesusipratimų apsiperkant nuotoliniu būdu.