Micelinio vandens privalumai odai

Daugelis savo kosmetinėse gali pasidžiaugti miceliuniu vandeniu. Tai ganėtinai naujas produktas, kuris sparčiai išpopuliarėjo, tad dabar jį gamina daugelis garsių prekinių ženklų, susijusių su grožio sritimi. Visuomet norisi savo odai išrinkti tik geriausias priežiūros priemones, todėl daugelis yra linkę išbandyti naujoves. Jei dar nesate išbandę micelinio vandens, tuomet galite jį įsigyti www.kosmetikosparduotuve.lt ir įvertinti jo poveikį bei naudą jūsų odai. Daugeliui ši priemonė pakeičia tokius produktus kaip makiažo valymo servetėles, įvairiausius pienelius, tonikus ar aliejukus, padedančius nuvalyti makiažą bei kitus nešvarumus. Šis vanduo daugelio mėgstamas būtent dėl to, kad ne tik švariai nuvalo odą, bet ir jos nesausina, kas labai svarbu visoms moterims, kurių odą linkusi sausėti.

Micelės esančios vandenyje yra sudarytos iš daug dalelių, kurios pritraukia ir atstumia vandenį, todėl tai itin puiki priemonė norint nepriekaištingai pašalinti visus įmanomus nešvarumus nuo veido odos. Šis vanduo pašalina net ir makiažą, todėl lengvai po dienos nuvalysite ir pudra, šešėlius, blakstienų tušą ar kitas dekoratyvinės kosmetikos priemones. Kadangi kai kurios micelės dalelės pritraukia ir riebalus, tai nuvalyti nesunkiai pavyksta ir riebias kosmetikos priemones.

Negana to, kad ši priemonė puikiai pašalina nešvarumus, ji taip pat yra švelni ir nekenkianti odai, todėl net ir jautriausios odos savininkės gali šį vandenį nevaržomai naudoti. Šioje priemonėje tikrai nerasite jokio alkoholio, SLS, dažiklių, nereikalingų kvapiųjų medžiagų. Micelinis vanduo ant odos nepaliks jokio lipnumo, todėl nejausite poreikio veido nusiplauti vandeniu. Žinoma, nusiplauti priemonę tikrai nėra reikiamybės, todėl nusivalius makiažą galima iškart eiti miegoti ir nesibaiminti, jog ant veido liko nešvarumų.
Ši priemonė dažnai savo sudėtyje turi ir tokių naudingų aktyviųjų medžiagų, kurios suaktyvina vandens veikimą. Tai gali būti hialurono rūgštis, kuri sulaiko vandenį odoje, todėl maloniai drėkina. Taip pat jame galima rasti ir d-pantenolio, kuris ramina odą. Augaliniai ekstraktai irgi gali būti naudojami, nes jie suteikia odai minkštumo. Dėl savo universalumo, micelinis vanduo gali būti sėkmingai naudojamas odos valymui, atgaivinimui, demakiažui ar tiesiog tonizavimui.