Meilė ir seksas. Kaip keičiasi vyrų ir moterų požiūris?

Pradėjus kalbėti apie seksą bei masturbacija tikrai galime akcentuoti istorijos eigą, kadangi amžių plotmėje požiūris labai kito. Šiuo metu, galima sakyti, gyvenate tokiais laikais, kaip kad sen. Romos bei Graikijos, kuomet seksas nebuvo tabu, kuomet buvo galima mylėtis kada norite, galiausiai, apie tai garsiai kalbėti ne tik vyrai, tačiau taip pat ir moterys.

Senovės laikais – masturbacijos specialistai

Žinoma, sen. Romos laikais buvo ir masturbacija, kuri atliekama ne tik patiems su savimi, tačiau net ir kitų. Aukštuomenė galėjo džiaugtis patarnautojais, kurie buvo reikalingi būtent masturbacijai. Ypač pasiteisino moterų tarpe, kurios turėjo iki tam tikro amžiaus išlaikyti nekaltybę, tačiau mėgautis žaidimais – norėjosi. Tuomet specialistai puikiai žinojo ką ir kaip daryti, kad malonumas būtų didelis, tačiau nekaltybė būtų išsaugota.

Viduramžiai ir ligos

Kalbant apie masturbaciją bei seksą taip pat verta išskirti vidurinius amžius, kuriais buvo labai sureikšminama nekaltybė, tad moterys turėjo kur kas atsargiau elgtis su savo kūnų. Vyrai, tuo tarpu, nesibaimino mylėtis čia ir dabar, svarbiausia – taip kaip nori, įvairiomis pozomis.

O moterys buvo piešiamos kaip nekaltosios, kurios turėjo laukti savo princo ir Jums nebuvo leistinas nei seksas, nei masturbacija. Žinoma, tai nereiškia, kad moterys to nenorėjo. Jos norėjo, tik galimybių, deja, nebuvo arba viską teko daryti labai slapta ir kad kiti to nesužinotų.

Sovietiniai laikai ir sekso nebuvimas

Turbūt ne kartą teko girdėti pokštus, kad sovietiniais laikais sekso nebuvo. Taip, jis tikrai nebuvo akcentuojama, nors gana ryškiai pabrėžiama, kad palikuonių susilaukimas šioje visuomenėje yra labai sveikintinas. Taigi, tiek vyrai, tiek moterys turėjo daugiau laiko skirti meilei, jos paieškoms, o ne seksui ir juolab ne savo poreikių patenkinimui.

XXI amžiaus laisvė

Šiais laikais galima džiaugtis gana liberalia visuomene, kuri suteikia galimybę mėgautis tiek sekso, tiek masturbacijos galimybės kiekvienam, kuris to nori. Vis dažniau akcentuojamos drąsios moterys, kurios puoselėja savo seksualinį gyvenimą, juolab, santykiai, kuriuose sieja tik seksas. Tai – sveikas pasirinkimas, tik svarbiausia – saugumas.

Beje, daugiau sužinoti galite:  https://www.pazinciupuslapiai.lt/kodel-vyrams-reikia-sekso-o-moterims-meiles/. Užsukite ir liksite nustebinti!