Maudymukai 2020-ųjų vasarai. Tendencijos, kurios nustebins

Nors už lango dar gana vėsu, tačiau daugelis moterų jau ieško tinkamiausių maudymosi kostiumėlių, kurie leistų ne tik plaukti tarsi undinei, tačiau taip pat ir stilingai atrodyti paplūdimyje. Maudymukai moterims skiriasi savo medžiaga, kaina, dizainu bei kitais kriterijais.

Kiekvienais metais dizaineriai atskleidžia tendencijas, supažindina su galimybėmis bei nurodo aspektus, kuriais remiantis reikia ieškoti drabužio maudynėms. Ko tikėtis 2020-ųjų vasarą? Būtent tai ir aptarsime šiame straipsnyje.

Vientisi kostiumėliai – populiarūs kaip niekada

Kiekvienais metais dizaineriai vis garsiau kalba apie vienos dalies maudymukus, kurie gali padėti pasipuošti. Šie metai yra ne išimtis. Vėlgi, siūlome rinktis vienos dalies, tačiau ryškius bei spalvotus maudymukus. Tai ne tik stilingas, tačiau taip pat ir funkcionalus, patogus pasirinkimas. Jie skirti ne madoms demontuoti, tačiau plaukti kaip undinėlei visą dieną.

Maudymukai paaukštintu liemeniu

Jeigu Jums labiausiai tinka ir patinka dviejų dalių maudymukai, tačiau vasaros metu norite atrodyti puikiai – tokiu atveju siūlome rinktis kelnaites, kurios yra su paaukštintu liemeniu.

Tai yra praktiškas pasirinkimas toms, kurios turi pilvuką ir nori jį paslėpti, tačiau vienos dalies maudymukas nepatinka.  Liemens viršuje taip pat skoningai atrodo priderinti dirželiai, kurie tik puošia, tačiau nesumažina apimties. Tai vizualiai daro pats maudymukas.

Didelės iškirptės – tik drąsioms

Norinčioms žavėti aplinkinius savo stiliumi – siūlomi maudymukai, kurie turi dideles iškirptes. Tai yra vienos dalies kostiumėliai. Iškirptė gali būti ne tik drabužio priekyje, tačiau taip pat ir gale.
Jokiu būdu nesirinkite vienos dalies maudomo su didele iškirpte. Atrodysite neskoningai.

Velvetinių maudymukų mada

Kiekvienais metais dizaineriai pasiūlo vis neįprastesnių stiliaus variacijų, kurios atrodo galbūt nelabai praktiškai, tačiau suteikia galimybę būtų madingai. 2020-ais metais tai yra velvetinės medžiagos maudymukai, kurie atrodo prabangiai. Žinoma, nėra labai praktiški, kadangi ilgai džiūva, tad maudytis su jais nerekomenduojame. Tai labiau vakarėlio prie baseino drabužis. Ar verta išbandyti? Kodėl gi ne! juk kažkada kreivai žiūrėjome ir į nertus maudymukus, o šiuo metu jie tiesiog mylimi.