Laiptų gamyba: renkantis įmonę, svarbu vengti mitų

Jei namų ar verslo erdvę nusprendėte praturinti naujais laiptais, tai pirmiausia teks išsirinkti įmonę, kurios veikla – laiptų gamyba laiptukalve.lt. Vis tik, reikia pastebėti, kad rinkdamiesi laiptų gamybos įmonę, žmonės neretai (dažnai net patys to nepastebėdami), vadovaujasi tam tikrais mitais. Vis dėlto, tai gali reikšti vieną – bus priimtas ne pats tinkamiausias sprendimas. Taigi, jei norite iš tiesų tinkamo sprendimo, t.y., tokio, dėl kurios vėliau netektų nusivilti, pats metas sužinoti, kokiais mitais tikrai neverta vadovautis. 

Mitas nr. 1 – jei įmonė savo veiklą vykdo vos kelerius metus, vadinasi, neturi daug patirties; o jei patirties daug nėra, vadinasi nebus sukurti aukštos kokybės, visus lūkesčius galintys patenkinti laiptai

Labai gaila, tačiau būtent tokią loginę seką išvysto nemaža dalis žmonių, rinkdamiesi laiptų gamybos įmonę. Vos tik sužinoję, kad įmonė savo veiklą vykdo vos kelerius metus, netrunka padaryti išvadą, kad patirties nebus sukaupta daug, o juk tai  (jų įsitikinimu), yra būtina sąlyga norint pagaminti kokybiškus laiptus. Tačiau tiesa kitokia – metų skaičius tikrai nėra darbo kokybę apibrėžiantis rodiklis. Taigi, jei sužinojote, kad įmonė savo veiklą vykdo vos kelerius metus, negalvokite, kad ji negalėtų pagamintų tokių laiptų, kurie neatitiktų jūsų poreikių bei lūkesčių. Kur kas išmintingesnis pasirinkimas – įvertinti jau atliktus darbus ir savo akimis pamatyti, ką iš tiesų sugeba toje įmonėje dirbantys specialistai. 

Mitas nr. 2 – bet kuri įmonė gali pagaminti laiptus pagal individualų užsakymą, todėl renkantis galiu ir neužduoti šio  klausimo

Ne paslaptis, kad nemažai daliai žmonių yra reikalingi ne standartiniai, o unikalūs laiptai, pagaminti individualų užsakymą. Vis dėlto, tikrai ne visos laiptų gamybos įmonės gamina laiptus pagal individualius užsakymus. Taigi, rinkdamiesi įmonę, būtinai raskite laiko išsiaiškinti, ar įmonė  gali pagaminti gaminį, pagal jūsų pateiktus nurodymus. 

Mitas nr. 3 – visos laiptų gamybos įmonės turi patalpas, kuriose laiko medžiagas, todėl gamybos procesas bus pradedamas iš karto po užsakymo pateikimo.

Tai – dar vienas mitas, kadangi nemaža dalis įmonių pirmiausia turi užsakyti bei atgabenti šiam procesui reikalingas medžiagas ir tik po to pradėti laiptų gamybą.