Kuo ypatingas Structum žurnalas?

Tai yra UAB Structum projektai leidžiamas leidinys, kuriame daugiausiai apžvelgiamos statybų pramonės naujienos. Žurnalas yra laisvai prieinamas visiems internetinėje įmonės svetainėje, kur jį galima ne tik nemokamai paskaityti, bet ir atsisiųsti. Ir nors bendrovė labiausiai orientuojasi į statybų sektoriaus atstovus bei su tuo susijusias įmones, tačiau leidinį paskaityti gali būti įdomu ir bet kam kitam. Ypač kam įdomios naujausios architektūrinės tendencijos, sprendimai. Būtent jie pakankamai glaustai ir suprantamai aprašomi bei pateikiami kartu su iliustracijomis, nuotraukomis. Tai yra periodiškas leidinys, kuris pasirodo kiekvieną mėnesį.

Kaip statybų pramonės naujienos keitė šio sektoriaus tendencijas?

Palyginę, koks yra statybų sektorius 2020 metais ir koks buvo statybų sektorius 2019, galime pastebėti gana akivaizdų skirtumą, nors laiko tarpas tėra vieneri metai. Iš to galime daryti išvadas, jog būtent naujienos daro pakankamai nemažą įtaką visai statybų rinkai. Prie to labiausiai prisideda spartus technologijų tobulėjimas ir nuolatinis ieškojimas bei naujų medžiagų kūrimas. Net sugrįžę pakankamai nedidelį laiką atgal galime pastebėti, jog tokių sparčių kitimų praktiškai nebuvo niekada. Anksčiau tiek ir technologijos, tiek ir medžiagos buvo naudojamos pakankamai pastoviai, jeigu tik jos atlikdavo savo funkciją.

Structum konferencija ir ką galima joje sužinoti

Daugiausiai jos metu pateikiamos statybų pramonės naujienos, tačiau į tai pažvelgiama labai plačiai, kad kiekvienam dalyviui informacija būtų įdomi ir suprantama. Būtent dėl šios priežasties susirenka pati įvairiausia auditorija. Tiek ir tiesiogiai su konkrečia sritimi susiję žmonės, tiek labai specifine kryptimi besidomintys, tiek ir šiaip smalsios asmenybės. Jau įprasta, kad konferencija rengiama 5 kartus per metus, kas yra optimalus laikas, per kurį rinkoje atsiranda nemažai naujovių. O tiems, kurie ne tik domisi inovacijomis, bet ir jas kuria bei pritaiko praktiškai, tikrai turėtų būtų įdomus Structum konkursas. Jame parodyti savo darbus gali tiek ir pavieniai interjero dizaineriai, architektai, tiek ir įmonės, kurios kuria išskirtinį dizainą. Vėliau pateikti darbai pristatomi šia sritimi besidomintiems žmonėms, kurie gali rinkti geriausius variantus. Jeigu norite plačiau pasidomėti tiek konferencija, tiek ir šiuo konkursu, reikėtų žinoti, kokie yra Structum kontaktai.

Statybų pramonės naujienos leidžia modernizuoti miestą

Vis dažniau kalbame apie miestų modernizavimą paverčiant juo dar patrauklesnius tiek gyventojams, tiek ir verslui. Tačiau tai nėra vien tik kalbos arba idėjos ir tą geriausiai gali iliustruoti projektas išmanusis miestas vi. Jame buvo pateikiama daugybė įvairiausių sprendimų, kurie leidžia miestams išsiskirti iš kitų savo modernumu. Ir praktiškai visi jie buvo savotiškos naujienos bei anksčiau netaikyti sprendimai, bent jau mūsų šalyje. Miestas labiausiai susiejęs su infrastruktūra, kurią labiausiai keisti gali būtent statybos srities sprendimai. Taigi, kuo jie inovatyviškesni, kuo daugiau pasitelkia naujų bei išmanių technologijų, tuo labiau ir miestas juda į priekį. Be to, tokie sprendimai yra labiausiai pastebimi ir pačių gyventojų, todėl juos įgyvendinus galima tikėtis pakankamai greito rezultato. Kuris leidžia įsivertinti apie efektyvumą ir tai, ar buvo pasiektas norimas rezultatas. O jeigu ne, tuomet galima atlikti patobulinimus.

Statybų pramonės naujienos  – https://structum.lt/straipsnis/grybai-pades-sukurti-ekologiska-statybu-pramone/