Kreditų–paskolų refinansavimas: išeitis jums

Refinansavimas – tai būdas pasiskolinti papildomai. Padidėjus poreikiams, padidinama ir paskolos suma. Refinansuoti galite jau buvusius įsiskolinimus arba padengti kitus finansinius įsipareigojimus. Įsivaizduokite, kad negalite laiku grąžinti kredito, o grąžinimo laikotarpio prasitęsti nepavyksta. Tokiu atveju geriausia išeitis bus kreditų – paskolų refinansavimas. Refinansuojant paskolas, Jums nereikės patiems vargti, skambinti ar atlikti mokėjimus kitoms kreditų įmonėms. Dažniausia visa tai atlieka įmonė, kurios reifnansavimo paslaugas užsakote.

Refinansavimas verslui

Įdomus faktas apie refinansavimą verslui Lietuvoje yra tas, kad Lietuvos banko pateiktais duomenimis, 2019 metų vasarį finansų bendrovės Lietuvos įmonėms buvo suteikusios 8,6 mlrd. eurų finansavimą. Versle ypatingai populiarėja refinansavimo paskola. Įmonės finansus tvarkantis asmuo turi nuolat rūpintis verslo finansine padėtimi ir žinoti viską apie įsiskolinimus. Jeigu verslas jau turi įsiskolinimų, jam tai pat naudingas paskolos refinansavimas įsiskolinusiems. Refinansavus iš anksčiau turėtus kreditus ar turimą paskolą galima sumažinti palūkanas, o taip pat ir periodinių mokėjimų apimtis. Tokiu būdu verslas gali surasti lėšų kitoms reikmėms padengti. Kada verslininkams reikėtų apsvarstyti refinansavimą? Greičiausiai skolų refinansavimu susirūpinti reikėtų norint įsitinkinti, kad verslas finansuojamas efektyviai. Jei pasiskolinta iš keleto skirtingų bendrovių, tuomet verta paskolas sujungti. Atskiros paskolos yra skirtingai tvarkomos ir turi skirtingus administravimo kaštus, tad tikrai apsimokės jas apjungti.

Refinansavimas privatiems asmenims

Kreditų – paskolų refinansavimas gali būti reikalingas kiekvienam. Kai skolos spaudžia, laiko grąžinti mažai, atsiranda daug streso. Neaukokime savo sveikatos dėl paskolų. Leiskite kitiems išspręsti šiuos rūpesčius už jus. Užsisakius paskolos refinansavimą internetu, finansinė bendrovė visus reikiamus skambučius atlieka už jus. Refinansavimo privalumai akivaizdūs:

  • Paprasta ir greita. Jums nereikės sukti galvos, viskas, ką reikia padaryti, bus atlikta už jus.

  • Esami finansiniai įsipareigojimai padengiami iki 5 000 eurų. Tai yra pakankama suma viską susidėlioti į vietas.

  • Galima gauti patogesnį mokėjimo grafiką esant poreikiui.

Jei refinansavimą užsisakysite internetu, užtruksite visai neilgai, o džiaugsitės tikrai netrumpai.

Ar tikrai pavyks sutaupyti?

Lietuvoje refinansavimą teikia nemažai finansinių bendrovių, kredito unijų, greitųjų kreditų teikėjų. Paskolos refinansavimo Vilniuje galimybės dar platesnės. Kaip žinoti, kad tai iš tiesų naudinga? Atsakymas – tai išties apsimoka. Vidutiniškai sutaupysite nuo 20 iki 100 Eur per mėnesį. Refinansavus įmoka gali sumažėti net iki kelių kartų. Skamba neblogai, tiesa? Žinoma, labai svarbu tinkamai įsivertinti savo galimybės ir apskaičiuoti visus susijusius niuansus. Turite atlikti šiek tiek namų darbų, kad viskas tikrai puikiai susidėliotų, o finansiniai klausimai išsispręstų dar paprasčiau bei efektyviau. Padengti turimas paskolas bus nesudėtinga, jei viską atliksite tinkamai. Nepamirškite, kad paskolos refinansavimas be užstato taip pat egzistuoja. Nedelsite ir tinkamai sutvarkykite savo finansus. Galbūt jums padės konsultacija? Susiraskite finansų konsultantą jei viskas atrodo per daug painu.

Nepamirškite, kad skolintis reikia atsakingai. Juk nenorime, kad bėdos mums užgriūtų ant galvos, o sąskaitos kauptųsi visuose stalčiuose. O užvis baisiau yra jau vien išgirstas antstolių vardas. Nepervertinkite savo galimybių ir viskas klosis puikiai!