Kokios yra madingiausios vonios plytelės?

Ir nors interjere mados taip pat egzistuoja, tačiau konkretus variantas labai priklauso nuo pasirinkti bei asmeniškai artimo stiliaus. Todėl ieškant kažkokio gaminio arba galvojant apie būsto įrengimą pirmiausiai reikėtų pagalvoti, ko jūs norėtumėte ir kokią viziją turite. Aišku, kartais tokia kūrybos reikalaujanti užduotis gali būti itin sudėtinga, tuomet žmonės pasitelkia interjero dizainerius. Kurie turi ne tik daugiau patirties šioje srityje, tačiau ir nemažai specifinių žinių. Kalbant apie vonios kambarį, tai dauguma sutinka, jog šiuo metu geriausiai tinka švelnių ir šviesių spalvų plytelės voniai. Kadangi ši patalpa neretai neturi lango, todėl joje natūralios šviesos nėra. O atitinkami atspalviai gal bent kažkiek kompensuoti jos trūkumą ir sukurti daugiau jaukumo. Taip pat pastelinės spalvos gali užtikrinti, jog ši namų erdvė netaps ir neatrodys pernelyg šalta. Tačiau galima ir kontrastas, kuomet naudojamos ryškesnės spalvos. Bet net ir tokiu atveju jų nėra didžioji dalis ir jos vis tiek derinamos su šviesiais atspalviais. Taigi, būtent toks stilius paskutiniu metu yra pats madingiausias.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis grindis?

Aišku, neretai žiūrima ir galutinis sprendimas priimamas remiantis vizualiniu vertinimu. Tačiau labai svarbu atsižvelgti ir į praktiškąjį aspektą. Kadangi miegamajame gal ir nėra labai didelio skirtumo, kokios bus grindys. Bet vonioje konkrečios medžiagos ir jų savybės gali būti labai svarbios. Kadangi šioje patalpoje nuolat vyrauja didesnis drėgmės kiekis, todėl natūralaus medis negalėtų ilgai tarnauti. Dėl šios priežasties plytelės į vonią yra praktiškai kiekvieno pasirinkimas. Kadangi jos yra visiškai atsparios drėgmei. Tačiau net ir renkantis jas reikėtų skirti pakankamai nemažai dėmesio, kad ir tam pačiam vizualiniam aspektui. Kadangi kartais vienas gaminys gali atrodyti vienaip, o jau išklotos vonios plytelės visoje patalpoje sudaro kitokį bendrą vaizdą. Ir tai galioja ne tik joms, bet ir praktiškai visiems kitiems gaminiams. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į dangos atsparumą mechaniniams pažeidimams ir dėvėjimuisi. Kadangi ant jos nuolat vaikštant tai yra neišvengiama, todėl turėtų būti pasirinktas pakankamai kokybiškas variantas.

Kiek kainuoja vonios kambario plytelės?

Kainos šioje srityje gali svyruoti pakankamai smarkiai priklausomai nuo konkretaus pasirinkimo. Kadangi ir gaminių yra pačių įvairiausių, o jiems sukurti naudojamos gana skirtingos medžiagos. Taigi ekonomiškos ir prabangios vonios plytelės savo kaina gali skirtis netgi kelis kartus. Tačiau ir abu šiuos produktus lyginti nebūtų tikslinga. Kadangi vienas jų skirtas prabangiam interjerui, o kitas, kad paprasčiausiai atliktų savo tiesioginę funkciją. Nors renkantis vidutinė variantą pernelyg išlaidauti tikrai neteks. Tuo labiau, kad ši namų erdvė dažniausiai nebūna didelė, todėl ir grindų dangos joje reikia minimaliai. O sienoms naudojami gaminiai neretai būna kažkiek pigesni. Kadangi jie neturi būti tokie tvirti ir atsparūs kaip grindys, kurioms nuolat tenka atlaikyti nemažą krūvį ir pastovią trintį. Taigi, keliasdešimt Eurų už kvadratinį metrą būtų pakankamai standartinė kainą. Kadangi galima rasti ir pigesnių, ir brangesnių produktų, tačiau orientacinis variantas galėtų būti būtent šis.

https://www.vokiskakeramika.lt/sienu-plyteles.html