Kaip pasirinkti pripučiamą valtį?

Vasarai artėjant daugelis pagalvoja apie valties įsigijimą. Pasiplaukiojimas ežere gali būti išties puiki šeimos pramoga – taip galima pabūti gamtoje, atsipalaiduoti, pasidžiaugti saulė, vėjeliu ir net vandeniu. Taip pat valties įsigijimas dažnai būna aktualus užkietėjusiems žvejams, kuriems šis hobis yra labai svarbus. Žinoma, kiekvienam individualiam atvejui tinka ir skirtinga valtis, todėl visuomet verta atsižvelgti į kelis kriterijus, kurie leis lengviau padaryti tinkamą sprendimą. Visgi pripučiamos valtys yra investicija, todėl nesinori pinigų išleisti ant netinkamo daikto. Sužinokite į ką atsižvelgti reikia labiausiai.

Kaip ir bet kokio kito pirkinio taip ir valties pirkimas prasideda apskaičiuojant savo biudžetą. Valtys gali būti keliasdešimties rūšių, o kainą dažnai lemia dydis ir valties funkcionalumas. Jei jums reikia labai didelės valties, tačiau biudžetas mažas, tuomet geriau pasitaupyti ir iškart nusipirkti sau tinkamą variantą. Valčių kaina gali svyruoti nuo 200 eurų iki tūkstančio ir daugiau. Jei į keliones gamtoje leidžiatės vienas, tuomet tikrai galima pirkti labai nedidelę valtimi, tačiau pasiplaukiojimams su bičiuliais ar šeima, reikės daugiau vietos.

Valties pasirinkimas priklauso ir nuo to kokias galimybes turite ją laikyti viduje. Jei žadate valtį palikinėti lauke, tuomet jums netiks pvc medžiagos valtis. Aplamai, bet kokia valtis laikoma vandenyje ar ant tiesioginių saulės spindulių, tarnaus daug mažiau, bet kiek atsparesnės aplinkai yra pripučiamos valtys iš hipalono. Jei turite vietos garaže, tuomet tiks bet kuri valtis, ją galima laikyti neišleidus oro, tuomet ji visuomet bus paruošta kelionei. Jeigu turite vietos, tačiau ne tiek daug, kad galėtumėte sutalpinti visą pripučiamą valtį, tuomet orą galima išleisti ir valtis sėkmingai tilps sandėlyje. Taip daug saugiau ir sveikiau, nei laikyti valtis lauke.

Visuomet atsižvelkite į tai ar nusižiūrėtos pripučiamos valtys turi vietą varikliui. Žinoma, jei tikrai apsisprendėte, jog variklis nebus reikalingas, tai viskas gerai. Tačiau jei tiksliai nežinote, geriau pirkti tas valtis, kurios specialią vietą tam turi. Taip galėsite valtį naudoti universaliau ir atsibodus irkluoti bus galima smagiau pasiplaukioti naudojant variklį. Platų valčių pasirinkimą rasti galite – https://www.garantboats.eu/.