Ką įdomu žinoti apie krūtų didinimą?

Krūtų didinimas implantais yra gana populiari operacija, kurią renkasi moterys. Nors tikrai yra skeptiškai į tokią procedūrą žiūrinčių, tačiau tai puikus būdas labiau savimi pasitikėti, jei savo kūne įžvelgiate kokių nors minusų. Tiktai labai daug moterų pasaulyje yra ne visiškai savimi patenkintos, todėl plastinę chirurgija turi privalumų, kurie gali išspręsti atsiradusių kompleksų problemą. Tobulėjant metodikai, technologijoms ir atsirandant vis daugiau galimybių pasigražinti, galima pastebėti, kad itin gerėja ir iš plastinės chirurgijos gaunami rezultatai. Krūtų didinimas implantais dabar tikrai neatrodo toks nenatūralus kaip anksčiau, o ir kitos operacijos tapo daug kokybiškesnės. Nors daugeliui plastinės operacijos asocijuojasi su didelėmis kainomis, tačiau tai yra investicija į save, savo grožį bei pasitikėjimą. Kadangi krūtų didinimas yra viena populiariausių plastinių operacijų, įdomu sužinoti kelis nežinotus faktus.

Pirmiausia, svarbu žinoti, jog dabar atskirti dirbtines krūtis nuo natūralių nėra lengva. Patobulėjus grožio sričiai, paprastam žmogui įmatyti skirtumą tapo sunku. Žinoma, yra keli būdai kaip gerai įsižiūrėjus galima atspėti ar buvo atliktas krūtų didinimas, bet tai pasiteisina ne visais atvejais, nes jei moteris dailinosi krūtis labai natūraliai, suprasti, jog jos tobulintos gali tik plastikos chirurgas.  Pastebėti, jog krūtys tobulintos galima, jei viršutinė jų dalis labai putli. Taip pat įdomus faktas, jog tarp moters smakro ir spenelio yra apie  centimetrų atstumas – jei jis kur kas mažesnis, greičiausiai krūtys buvo didintos. Ir dar vienas būdas suprasti  yra apžiūrėjus krūtų formą – natūralios krūtys yra nesimetriškos. Taigi, būdų kaip atskirti natūralias krūtis nuo nenatūralių tikrai yra, tačiau tai nėra lengva, nes šios plastinės operacijos dabar itin kokybiškos., siekiant suteikti kuo daugiau pasitikėjimo moteriai.

Būsimoms mamoms, kurioms buvo atliktas krūtų didinimas implantais nereikia pergyventi dėl kūdikio maitinimo, nes implantai neturi tam jokios įtakos. Daugelis tuo netiki, o internete galima pastebėti labai daug mitų, kurie teigia, jog tai kenkia kūdikiui ir panašiai. Galvojančioms apie tokią operaciją taip pat naudinga žinoti, jog pjūviai, kurie daromi tam, jog būtų įdėti implantai gali būti daromi pažastyse, po krūtimi arba spenelio alveolės srityje. Bet kokiu atveju likę randai nėra lengvai matomi, todėl nereikia jaudintis, kad po procedūros liks negražūs ir ryškūs randai. Jei galvojate apie krūtų didinimo operaciją, konsultuotis galite su https://www.plastikoschirurgas.lt/.