Gėlių pristatymas: ką būtina patikrinti renkantis?

Gėlių pristatymas blooms.lt Vilniuje ar bet kuriame kitame mūsų šalies mieste, gali tapti puikiu pasirinkimu, jei malonia staigmena norite nudžiuginti sau brangų žmogų. Vis dėlto, reikia pastebėti, kad ši staigmena nebūtinai gali atnešti tik geros patirties – pasirodo, kai kurie klientai prieš užsakydami paslaugą, nepatikrina tam tikrų dalykų. Taigi, pats metas aptarti, ką prieš užsakant būtina patikrinti – tai leis jums išvengti nemalonių staigmenų.

Ar galimas apmokėjimas pavedimu?

Ne paslaptis, kad dauguma žmonių mielai renkasi paslaugas, už kurias galima atsiskaityti bankiniu pavedimu. Tai yra ypač patogu bei taupo laiką. Vis dėlto, taip pat verta prisiminti, kad tikrai ne visos gėlės pristatančios įmonės siūlo tokį sprendimą. Taigi, jei ir jūs esate vienas tų iš žmonių, kuris linkęs teikti pirmenybę tik toms paslaugoms, už kurias galima atsiskaityti bankiniu pavedimu, tokiu atveju būtinai patikrinkite, ar tikrai bus galimybė atsiskaityti internetu.

Ar galima pristatyti ką tik nuskintų gėlių?

Verta akcentuoti, kad vis daugiau žmonių pasirenkant dovanoti ką tik nuskintas gėles. Iš tiesų, toks sprendimas turi labai daug puikų privalumų, tačiau tikrai ne visada gali būti išpildomas. Taigi, jei ir jūs norite sau brangų žmogų  pradžiuginti ką tik skintomis gėlėmis, atidžiai patikrinkite, ar bus tokia galimybė.

Dar kartą patikslinkite gėlių pristatymo laiką

Dar vienas dalykas, kurį būtina patikslinti bent kelis kartus, yra gėlių pristatymo laikas. Verta akcentuoti, kad kai kurios įmonės siūlo net kelis gėlių pristatymo intervalus, todėl rinkitės ypač atsakingai. Beje, verta pastebėti ir tai, kad šventinėmis dienomis dažniausiai yra siūloma daugiau pristatymo galimybių laiko atžvilgiu. Taigi, būkite atidūs.

Ar galima ir saldi dovanėlė?

Gėlės – puiku, tačiau niekas nenuginčytų fakto, kad ir saldžios dovanėlės nuteikia labai maloniai. Tad idėja kartu su gėlėmis padovanoti ir ką nors skanaus, taip pat atrodo labai patraukliai. Vis tik, ne visos įmonės suteikia tokią galimybę, tad prieš pasirinkdami, būtinai patikslinkite šį faktą.

Tad prieš užsakydami paslaugą, raskite galimybių patikrinti šias įvairias detales.