Besirūpinantiems mažųjų sveikata – maisto papildas „Eye Q“

Daugeliui žuvų taukai asocijuojasi su vaikyste ir kasdieniniu ritualu, kuomet tiesiai iš šaukšto reikėdavo gerti ne itin malonaus skonio skystį. Nepaisant to, žuvų taukai buvo ir yra vienas pagrindinių maisto papildų, kuriuos vartoja tiek mažieji, tiek suaugusieji. Taip yra todėl, kad juose gausu omega-3 riebalų rūgščių, kurios itin naudingos mūsų organizmui.

Žuvų taukai itin naudingi nėščiosioms ir gali padėti vaisiaus regėjimui bei smegenų vystymuisi, jie taip pat stiprina imunitetą, žuvų taukuose gausu vitaminų A ir D, svarbių mūsų odai. Be to, nustatyta, kad nuolatinis žuvų taukų vartojimas padeda išvengti širdies ir kraujagyslių ligų.

Keičiantis medicinai ir atsirandant naujoms maisto papildų rūšims, žuvų taukai transformavosi ir tapo nebe tuo neskaniu skysčiu, kurį reikia gerti šaukštais, o geriamomis arba kramtomosiomis tabletėmis. Vienas populiariausių šio tipo gaminių – maisto papildas „Eye Q“. Kokie jo privalumai?

Didelis pasirinkimas. „Eye Q“ gamintojai pasirūpino, kad maisto papildas atitiktų kiekvieno vartotojo lūkesčius, amžių bei vartojimo įpročius, todėl jie siūlo itin platų žuvų taukų pasirinkimą. Tai gali būti ryjamos „Eye Q 360“ kapsulės, tinkančios vaikams nuo 3 metų ir suaugusiesiems bei mitybą papildančios omega-3 ir omega-6 riebiosiomis rūgštimis. Taip pat žinomi kramtomi „Eye Q chews“ maisto papildai su skoniais, kuriuos itin mėgsta vaikai, o „Equazen eye Q baby“ sukurti kūdikiams ir mažiems vaikams, kai maitinimas krūtimi yra nutraukiamas.

Eye Q“ kaina. Nors iš pirmo žvilgsnio „Eye Q“ maisto papildų kaina gali pasirodyti aukštesnė nei kitų panašių maisto papildų, atkreipkite dėmesį, kad kapsulių kiekis pakuotėje yra kur kas didesnis ir jų užtenka keliems mėnesiams. Tad žvelgiant į ilgalaikę perspektyvą ir mėnesiui reikalingo kiekio kainą, „Eye Q“ žuvų taukai 360 ar kitos gamintojo prekės yra pigesnės. Be to, šį maisto papildą galite įsigyti visose vaistinėse, o ypatingai dažnai nuolaidos skelbiamos „Camelia“, tad jei jus domina „Eye Q“ žuvų taukai „Camelia“ vaistinėje, rekomenduojame prenumeruoti jų naujienlaiškius ir sekti akcijas.

Eye Q“ atsiliepimai. Ypatingai daug gerų atsiliepimų maisto papildas sulaukia iš mamų, auginančių mažuosius. Kramtomos kapsulės yra skanios, vaikai neatsisako jų vartoti, o rezultatas matosi jau po pirmųjų mėnesių.