Ar svarbu prižiūrėti dantis?

Sveiki dantis yra kiekvieno žmogaus siekiamybė. Arba bent jau turėtų taip būti. Jei atvirai, kai kurie žmonės nesusimąsto apie tai, jog dantų nepriežiūra turi rimtas pasekmes. Kai kuriems atrodo, jog neprižiūrint dantis blogiausia, kas gali nutikti yra dantų skausmas. Tačiau realybė gerokai skiriasi nuo žmonių įsitikinimų. Dantų nepriežiūra gali turėti rimtas pasekmes, kurias pataisyti kainuoja brangiai. Odontologų paslaugos yra nepigios. Danties taisymas kainuoja apie 40 – 50 eurų. Priklauso nuo to, kuris odontologijos centras bus pasirinktas. Kartais galima rasti ir pigesnes kainas. Iš esmės, jei dantis bus sutvarkytas už 30 eurų, tuomet bus pigu. Tačiau kai kuriems gali pasirodyti, jog tai yra per brangu. Todėl žmonės nekreipia dėmesio į gedimą ir danties netaiso. Juk neskauda. Visiškai teisingai, jei danties neskauda, galima ir netaisyti. Tik paskui nereikia skųstis, jog dantis nuskilo ar iškrito. Juk dabar irgi neskauda. Skausmas yra tikrai ne pagrindinis kriterijus, į kurį reikia reaguoti, kai reikia taisyti dantis. Jei odontologas rado gedimą ir sako, jog jį reikia taisyti, vadinasi, jog pats laikas atidaryti piniginę. Priešingu atveju vėliau mokėti reikės brangiau. Dantų nepriežiūra baigiasi tuo, jog dantys keičia spalvą, skyla ir krenta. Kiek kainuoja tai pataisyti? Gerokai brangiau nei 50 eurų:

  • Dantų balinimas kainuoja apie 200 eurų. Tokią sumą reikia mokėti už balinimą. Dar reikia priskaičiuoti dantų higieną, kuri kainuoja 40 – 80 eurų, dantų taisymą, kuris yra būtinas, norint balinti dantis. Kartais dantų balinimas kainuoja brangiau, nes yra atliekamas ofisinis dantų balinimas ir perkamos dantų kapos. Tokiu atveju reikia mokėti 200 eurų už dantų balinimą ir 100 eurų už dantų kapas. Dantų balinimas yra brangus, tačiau tai ne pati brangiausia odontologų siūloma paslauga.
  • Nuskilus dantukui, reikia jį plombuoti. Estetinis plombavimas gali kainuoti 100 eurų, o kartais brangiau. Priklauso nuo situacijos.
  • Brangiausiai mokėti reikės tiems, kuriems dantis iškrito. Tuomet reikės mokėti apie 1 000 eurų už dantį.

Dantis prižiūrėti yra svarbu. Neprižiūrint dantų reikia mokėti brangiai už odontologo paslaugas. Apsilankykite šiame puslapyje: wesmile.lt. Čia rasite priemones, kurių prireiks, jog dantys būtų švarūs ir gražūs. Prižiūrėti dantis yra svarbu kiekvienam žmogui, kuris nenori brangiai mokėti už odontologo paslaugas. Pasirinkite dantų priežiūros prekes ir prižiūrėkite dantis, tuomet galėsite džiaugtis gražia šypsena.