Antakių dažų naudojimas

Antakių dažų naudojimas

Nors grožio sritis nepaprastai tobulėja ir antakių dažymo bei pešiojimo procedūroms moterys renkasi į grožio salonus, tokią procedūrą galima atlikti sau ir namuose. Ne visuomet antakiams reikia ypatingos priežiūros, o kartais juos pasipešioti būna tikrai nesunku. Dabar ypatingai populiarėjant natūralių antakių įvaizdžių, nepešioti antakiai tampa tikra mada. Dėl šios priežasties, kad moterys atrodytų gerai ir madingai, nebereikia pešioti antakių plonai, užtenka juos paryškinti, jei atrodo per šviesūs ar nublankę.

Antakių dažai naudojami grožio salonuose dažnai nesiskiria nuo tų, kuriuos galima naudoti namuose. Atliekant procedūra patiems galima lengvai sutaupyti pinigų, o antakiai atrodys taip pat gerai kaip iš salono. Niekad nedažius antakių namuose, pirmi kartai gali būti kiek sunkesni, tačiau kitus kartus išmokus bus lengva dažus tolygiai užsitepti. Jei netyčia išsiterliosite odą dažais, jie greitai atsiplaus, o ant plaukelių dažai išlieka kelias savaites. Įpratus dažyti antakius taip pat atskirsite kokia spalva jums labiausiai tinka, o taip pat skirtingų spalvų dažus galima maišyti ir išgauti spalvas, kurios labiausiai tiks prie esamos plaukų spalvos. Taip pat greitai perprantamas ir laikas kiek reikia palaikyti dažus, kad rezultatas būtų džiuginantis ir nereikėtų laukti kol per ryškiai nudažyti antakiai nubluks.

Antakių dažai parduotuvėse

Antakių dažai parduodami daug kur, galima rasti ir https://kosmetikosparduotuve.lt/. Juos tikrai rasti galima visose kosmetikos parduotuvėse, prekybos centruose, didesnėse buitinių prekių parduotuvėse ir, žinoma, internete. Parduotuvėse dažnai galima rasti nemenką spalvų pasirinkimą. Perkamiausiomis spalvomis visuomet išlieka ruda ir juoda, tačiau įmanoma rasti net ir tamsiai mėlynos spalvos antakių dažus. Taip pat galima rinktis pilką, šviesiai rudą, blankią juodą ar ryški tamsias spalvas. Jei abejojate ar spalva jums tinkama, verta nusipirkti dviejų spalvų ir jas maišyti, kol atrandama geriausia proporcija.

Dažniausiai antakių dažai puikiai tinka ir blakstienoms dažyti ir nors pačiam nusidažyti blakstienas yra sunkiau nei antakius to išmokti tikrai galima. Pabodus tušo gumulėliams, dažai pripildys blakstienas spalvos ir jos taps labiau matomos, o tuo pačiu atrodys natūraliai ir nereikės naudoti tušo, kuris sulipina blakstienas.