• English
  • Lithuanian

you are here: Pradžia

Dienos aforizmas

Mokslas turi būti tauriausias tėvynės įsikūnijimas, nes iš visų tautų pirmaus visuomet ta, kuri aplenks kitas mokslu ir protine veikla.
L.Pasteras

Vardadieniai


Šiandien:
Girvinas, Vilhelmina, Vilė, Vytė
Rytoj:
Andhus, Fausta, Tautgirdė, Vainora

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Kazimiero Simonavičiaus universitetas plečia ryšius su Kinijos Respublikos (Taivano) universitetais PDF Spausdinti El. paštas

Sausio 18 d. Kazimiero Simonavičiaus universiteto rektorius prof. dr. Arūnas Augustinaitis, prorektorė doc. dr. Austė Kiškienė bei Europos Parlamento narė dr. Laima Andrikienė susitiko su Kinijos Respublikos (Taivano) atstovybės Latvijos Respublikoje vadovu p. Kuang-Yueh Ko.

Susitikimo Vilniuje metu buvo išsamiai aptartas besimezgantis Kazimiero Simonavičiaus universiteto bendradarbiavimas su keliais Taivano universitetais: studentų ir dėstytojų apsikeitimo galimybės, bendrų mokslinių tyrimų vykdymas, jungtinių studijų ir mokslo centrų steigimas, Nacionalinio Taivano universiteto Rektoriaus vizitas ir kt. klausimai.

Europarlamentarė dr. Laima Andrikienė, kuri yra Kazimiero Simonavičiaus universiteto Akademinės tarybos narė, pažymėjo, kad „Kinijos Respublika (Taivanas), kurios vizitinė kortelė, atpažįstama visame pasaulyje, yra aukštosios technologijos, puikius rezultatus duodantis mokslo ir verslo bendradarbiavimas, spartūs ūkio augimo tempai, aktyvus ir efektyvus bendradarbiavimas su Europos Sąjunga – visa tai suteikia puikias galimybes ES mokslo institucijoms, universitetams aktyviau ir rezultatyviau bendradarbiauti su Taivano mokslo centrais, universitetas, kurių šioje šalyje yra apie pusantro šimto. Lietuva šioje srityje neturėtų atsilikti lyginant su kitomis ES valstybėmis narėmis. Kazimiero Simonavičiaus universitetas stengiasi išnaudoti bendradarbiavimo galimybes, ir aš esu įsitikinusi, kad šio universiteto ir jo vadovybės pastangos duos puikių vaisių“.