• English
  • Lithuanian

you are here: Pradžia

Dienos aforizmas

Mokslas turi būti tauriausias tėvynės įsikūnijimas, nes iš visų tautų pirmaus visuomet ta, kuri aplenks kitas mokslu ir protine veikla.
L.Pasteras

Vardadieniai


Šiandien:
Girvinas, Vilhelmina, Vilė, Vytė
Rytoj:
Andhus, Fausta, Tautgirdė, Vainora

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
DR. LEONILA GUGLYA PASKAITŲ CIKLAS „GINČŲ SPRENDIMAI SU UŽSIENIO ŠALIMIS“ PDF Spausdinti El. paštas

Paskaitų tikslas – praplėsti klausytojų žinias apie tarptautinių ginčų sprendimo būdus, procedūras ir technikas, pagrindžiant tai nacionalinės bei tarptautinės teisės instrumentais, o taip pat pristatant naujoviškus ir kūrybiškus teisės gynimo būdus.

Paskaitų ciklą skaitys dr. Leonila Guglya, Europos universiteto (angl. European University, Ženeva, Šveicarija), tarptautinės verslo teisės ir konfliktų vadybos dėstytoja. Dr. Leonila Guglya yra skaičiusi paskaitas Cesar Ritz kolegijoje (Šveicarija), Lozanos verslo mokykloje (Šveicarija), Northwood universitete (JAV) ir Ženevos universiteto teisės mokykloje (Šveicarija). Tarptautinės verslo teisės ir konfliktų vadybos klausimais dėstytoja stažavosi JAV, Prancūzijoje, Ukrainoje ir kt. valstybėse. Pagrindiniai mokslininkės L. Guglya darbai yra parašyti ir apginti šiomis temomis: 1) „Tarptautinių ginčų sprendimo mechanizmų sąveika ketvirtoje spygliuočių medienos tarptautinių ginčų sprendimo fazėje, įvertinus spygliuočių medienos susitarimus“ (2006 m., Ženevos universiteto teisės mokykla, Šveicarija), 2) „Arbitražo sprendimai pagal Niujorko Konvenciją ypatingą dėmesį skiriant Ukrainai, Rusijos  Federacijai ir Baltarusijai“ (2010 m., Centrinės Europos universiteto Teisės studijų fakultetas). Taip pat pažymėtina, kad dėstytoja yra Tarptautinio komercinio arbitražo (William C.) mokomojo proceso komandos trenerė, tarptautinių sutarčių ruošimo ir derybų meistrė. Mokslininkė yra paskelbusi 14 publikacijų specializuotuose, tarptautiniu mastu reikšminguose moksliniuose leidiniuose. Dr. Leonila Guglya yra aktyvi visuomeninėje profesinėje veikloje: ji yra TPR Jaunųjų arbitrų forumo, Maskvos arbitražo forumo, Nyderlandų arbitražo forumo, Šveicarijos arbitražo asociacijos, Tarptautinio moterų ginčų sprendimo tinklo, Ukrainos advokatūros, Tarptautinio komercinio arbitražo inscenizacijos proceso absolventų asociacijos ir kt. organizacijų narė.

Paskaitos yra atviros ir nemokamos.
Paskaitų ciklo dalyviams bus pateikiama dėstytojos parengta mokomoji medžiaga.
Asmenims, dalyvavusiems visose ciklo paskaitose, bus išduodami sertifikatai.

Norinčius dalyvauti paskaitų cikle maloniai prašome iki gruodžio 14 d. 14 val. registruotis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai  

Programa >